Odborová organizace OS ECHO DEZA a.s. Valašské Meziříčí
Pro vstup do členské sekce je nutné být přihlášen.

Os.číslo zaměstnance:

Heslo:

registrovat se
zapomněli jste heslo?


Vyhovují Vám akce pořádané odbory?
Ano
  48%
Ne
  42%
Nikdy jsem se žádné akce nezúčastnil/a
  4%

Setkání s důchodci - Zubří 9.10.2009

Několika větami a obrázky se vracíme k "setkání s důchodci", které se konalo 9.října netradičně v házenkářské hale v Zubří.

Účast byla velká, se svými bývalými kolegy se přijely pozdravit přes tři stovky důchodců. Přijeli jak "čerství" důchodci, tak opravdoví senioři, kteří stále cítí citovou vazbu k firmě, ve které strávili leckdy celý svůj produktivní věk.

Akci pořádal sociální odbor Dezy, jmenovitě paní Mečiarová a Skřičíková, svůj díl práce odvedly i odbory, konkrétně paní Gruberová a Urbančíková a samozřejmě sami naši senioři.

Přítomné pozdravili Ing.Haiker za Dezu, Radim Přikryl za odbory a s krátkými projevy vystoupili i pan Klemens za klub důchodců z bývalé Dezy Ostrava, a pan Tichý za důchodce z Organiku Otrokovice .

Z Dezy za svými kolegy přijeli i někteří další vedoucí pracovníci, např.Ing.Pustějovský si nejvíce popovídal s bývalými energetiky, přijeli i Ing.Pražák, Ing.Křenek, V.Zalaba a další. Fotografie pořídily dámy z informačního střediska, Ing.Kallerová a paní Bambuchová.

Perlička na závěr - autobus, který převážel účastníky mezi Valmezem a Zubřím řídil čerstvý důchodce, nyní zaměstnanec ČSAD, František Buček.