Odborová organizace OS ECHO DEZA a.s. Valašské Meziříčí
Pro vstup do členské sekce je nutné být přihlášen.

Os.číslo zaměstnance:

Heslo:

registrovat se
zapomněli jste heslo?


Vyhovují Vám akce pořádané odbory?
Ano
  48%
Ne
  42%
Nikdy jsem se žádné akce nezúčastnil/a
  4%

Večerní prohlídka ZOO Zlín - Lešná

Informace ze stránek zlínské ZOO:

Večerní prohlídky zoo a zámku Lešná


Večerní prohlídky zoo a zámku Lešná05.10.2012
Zlínská zoo i v letošním roce připravuje atraktivní večerní prohlídky zoologické zahrady. Proběhnou po tři páteční večery - 5., 12. a 19. října 2012.

Všichni příznivci zvířat a romantických procházek tak mají jedinečnou šanci zavítat do zoo ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru. Hlavní vstup bude otevřen nepřetržitě po celý den, od 17.00 bude k dispozici i sezónní vstup. Poblíž obou vstupů si návštěvníci budou také moci zakoupit celou lampiónovou soupravu (tzn. lampion, svíčku a dřevěné držátko). Vstupné na večerní prohlídky se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo. 

Romantické světlo loučí, atraktivně osvětlený zámek Lešná, tajemné zvuky nesoucí se celým areálem – to vše slibuje neopakovatelné zážitky. Večerní návštěvu zoo zpestří i nabídka prohlídky s průvodcem. Za doprovodu odborných pracovníků zoo se tak návštěvníci blíže seznámí s chovanými zvířaty. Jedinou podmínkou pro zajištění účasti na prohlídce s průvodcem je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat. První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18.30 hod, další pak v 18.45 hod, v 19.00 hod, v 19.15 hod a poslední v 19.30 hod. 

Návštěvníci by si neměli nechat ujít ani večerní prohlídky zámku Lešná. Zámecké pokoje budou pro tuto příležitost speciálně vyzdobeny. Průvodci v dobových kostýmech přiblíží život původních obyvatel zámku - hrabat rodu Seilernů. První zámecká prohlídka odstartuje v 18.30 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech. Vstupné do zámku bude sjednoceno pro všechny kategorie návštěvníků, a to na 30 Kč za osobu. 

Nezapomněli jsme ani na občerstvení, horký čaj a něco k zakousnutí nabídnou restaurace Tyrol poblíž zámku Lešná a restaurace Neapolitáno u tropické haly Yucatan. Otevřena bude také prodejna suvenýrů. Na závěr ještě jedna malá rada. I když budou cesty a chodníky osvětleny, doporučujeme vzít s sebou kapesní svítilnu. 

Brány noční ZOO Zlín se uzavřou ve 21.30 hod.